2017. február elejétől Karcagi Szakképzési Centrum Hámori András Szakgimnáziuma és Szakközépiskolájában ismét lehetőség nyílik arra, hogy INGYENES nyelvi, informatikai és vállalatvezetési képzésen vegyenek részt az érdeklődők.

Általános tudnivalók az 1 éves esti képzésről:

Óraszámok: 504 óra, melyből kb. 60% (310 óra) idegen nyelv (angol vagy német), 30% informatikai ismeretek, 10% vállalatirányítási ismeretek.

Az 1 éves képzés neve és nyelvi szintje:
1) Kis- és középvállalkozások ügyvezetője I. (OKJ 35 345 01) – kezdőről alapfokú nyelvvizsgáig.
2) Kis- és középvállalkozások ügyvezetője II. (OKJ 55 345 01) – alapfokú szintről középfokú nyelvvizsgáig.

Jelentkezési feltételek:

Kis- és középvállalkozások ügyvezetője I. (OKJ 35 345 01)
(1 éves, esti felnőttoktatás)
bemenet: alapfokú iskolai végzettség és bármilyen szakképesítés/szakmai

Kis- és középvállalkozások ügyvezetője II. (OKJ 55 345 01)
(1 éves, esti felnőttoktatás)
bemenet: érettségi vagy szakközépiskolai érettségi végzettség és bármilyen szakmai végzettség (ide értve a régi szakközépiskolákban az érettségi bizonyítvánnyal tanúsított szakmai végzettséget is), és B1 szintű nyelvtudás az oktatott nyelvből.

A képzés megkezdése előtt a képzésre jelentkező szintfelmérő teszten vesz részt.
Bármely felsőoktatásban szerzett végzettség elfogadható a Kis- és középvállalkozások ügyvezetője képzések szakmai előképzettségeként.

Felnőttoktatás a „Hámoriban”
A 2016/2017-os tanévben nappali és esti munkarendben kezdjük meg a felnőttoktatási tevékenységünket.
Esti munkarend esetén heti három tanítási nap, napi hat-hét tanórával. Az órák beosztása az adott évre elkészített órarend szerint történik.
A felnőttoktatás alapvetően a tanulók önálló, otthoni tanulására épül....

A Karcagi SZC Hámori András Szakközépiskolája és Szakiskolája rendkívüli felvételi eljárást hirdet meg a 2016/2017-os tanévre.

A rendkívüli felvétel az általános iskolai 5. év végi, 6. év végi, 7. év végi és 8. félévi bizonyítvány magyar irodalom, magyar nyelvtan, történelem, idegen nyelv, matematika, osztályzatok összege alapján történik.
A jogszabály szerint a rendkívüli felvételhez ÚJ JELENTKEZÉSI LAPOT KELL BENYÚJTANI, AMI A HONLAPRÓL LETÖLTHETŐ!

FELVÉTEL A 2016-2017-ES TANÉVRE!
Az iskolánkba jelentkező tanulók közül a 2016-2017-es tanévre felvételre jelölt tanulók névsora.
   (admin 2016-03-10)

2015. szeptember 1.-én indul, jelentkezz!
jelentkezési lap