Osztályok a 2019-2020-as tanévben


Szakközépiskola
9.a. osztály


Osztályfőnök:
Szakács Lászlóné
pincér
szakács
Baga Erik Károly
Balogh Edina Anita
Balogh Viktória
Borsos Ervin
Czifra Ramóna Mária
Elekes Alexandra
Erdődi Laura
Gyursánszki Fanni
Halter Kristóf László
Herbák Zoltán
Horváth Enikő
Illés Zsolt
Kovács Kristóf
Malacsik Benjamin
Németh Dorottya
Pintér Andrea Barbara
Rácz Adrienn
Recskó Emilián
Szlávik Eugénia Regina
Turó Erzsébet
Váradi Mercédesz Liliána
Szakközépiskola
9.b. osztály

Osztályfőnök:
Bodnár György
hegesztő
Ács Bence Milán
Balogh József
Balogh Károly
Duka Lukács Ádám
Farkas Patrik
Federics Patrik Lajos
Fehér Miklós Krisztofer
Fekete Győző
Ferencz Patrik
Ficsór János
Gábor Zsolt
Gyügyei Szebasztián
Horváth Renátó
Horváth Zsolt
Kiss Roland
Lakatos Márkó Kristóf
Mága Gergő
Menyhárt Szabolcs
Mnyerholcz Lajos
Molnár Attila
Nagy Rikárdó Márkó
Nagy Szabolcs
Németh Roland
Nyerluc Máté
Palcsik József
Pap Gergő
Sári Gergő
Tasi Béla
Tyukodi Ime
Vásárhelyi Gyula

Szakközépiskola
9.c. osztály

Osztályfőnök:
Gacsal Judit
kőműves
eladó
Ádám Gergő László
Balog Roland
Burai Gizella
Biczó Péter
Debrődi Krisztina
Dienes Zoltán
Járdán János
Juhász Laura
Kacsándi Bálint
Kalmár Márkó
Kanalas György Rudolf
Kanalas Vanessza Vanda
Kovács Ádám
Német Andrea
Német Vanessza
Németh Anita Mercédesz
Nyerluc Kevin Szebasztián
Nyerluc Szebasztián
Orosz József Milán
Pap Viktória
Pálfi Adrián
Rácz Dávid
Rutkai György
Standi Erik
Standi László
Szele Gábor Dániel
Tim Melinda
Vaszil Tamás
Szakgimnázium
9.d. osztály

Osztályfőnök:
Farkas Marianna
pedagógia
ügyvitel
Barna Dorina
Bocsi Rebeka
Blaskó Fruzsina
Botos Anett Petra
Kisari Blanka
Kovács Krisztina
Nagy Dóra Gabriella
Nyerluc Enikő
Oláh Amanda
Póka Mónika
Szilák Vivien
Turó Laura Adrienn
Turó Martin
Vidéki Zsolt Norbert
Zámbók Vanessza Vivien
Szakközépiskola
9.f. osztály

Osztályfőnök:
Mihályné Szekeres Edit
pincér
szakács
Balázs Ádám Zsolt
Berki Fanni Bettina
Csonka Vivien Elizabet
Dáné Beatrix Dorottya
Farkas Erik
Fodor Amanda
Horváth Bettina
Juhász Richárd
Kanalas Dávid
Kanalas Szilvia
Kiss Katalin
Lukács Renátó
Oláh Attila
Pap Viktória
Varga Tamás Alex
Varga Vince Norbert
Szakközépiskola
10.a. osztály

Osztályfőnök:
Varga Edit
pincér
szakács
Báder Szintia Dóra
Bekk Imre Tibor
Debrődi Patrícia
Dér Richárd
Dudok Gergely
Farkas Gábor Martin
Faragó Renáta
Farkas Viktória
Fekete Máté Brendon
Fodor Szimonetta Zsaklin
Gulyás Andrea
Illés Levente
Illés Ramóna
Kolozsi József
Koncz László
Kökény Elizabet
Lengyel Edit
Novák Szebasztián István
Oláh Alexandra Mária
Sánta Barbara
Szatmári Alexandra
Székely Erika
Tatár József
Tóth Klaudia Nelli
Vadász Amanda
Vadász Brenda
Vigh Melani
Szakközépiskola
10.b. osztály

Osztályfőnök:
Bráda Angelika
hegesztő
épület és szerkezetlakatos
Ádám Máté Zsolt
Balogh Ernő
Besenyei Marcell
Bohács Máté
Czinege Viktor
Gyügyei Krisztián Attila
Hadházi Dominik Kristóf
Juhász András József
Kiró Péter
Kiss Zoltán Kevin
Pintér Krisztián
Popovics József
Sipos Pál
Susányi Dávid
Váradi Richard
Szakközépiskola
10.c. osztály

Osztályfőnök:
Dögeiné Kun Éva
kőműves
női szabó
Balogh Miklós
Bódi Csanád Zsolt
Czinege Gyula Árpád
Csipke Dominika
Gulyás Adrienn
Gulyás Lajos Tibor
Hegymegi Alexandra
Kanalas Tímea
Kóta Dorina
Pázmán Viktória
Rabi Anna Ramóna
Szakgimnázium
10.d. osztály


Osztályfőnök:
Füstösné Petróczki Klára
informatika
ügyvitel
Budai Zsolt Rómeó
Buzás Bettina
Fodor Tifani
Iványos László
Kiss Nikoletta
Kövács György
Pálfi Norbert Sándor
Pálfi Petra Patrícia
Papp Erzsébet
Petrányi Csanád
Pyrtsch Gergő
Sallós Judit
Szőke Viktória
Tribik Nelli
Villás Angelika
Szakközépiskola
11.a. osztály

Osztályfőnök:
Csabai Mária
szakács
női szabó
pincér
Balázs Márk
Bodorkos Alexandra Adél
Dudok Mónika
Farkas Annamária
Gál Marianna
Haris Rebeka
Horváth Nikolett
Kocsis Judit
Madarász József István
Molnár Nikolett
Németh Melissza
Nyerlucz Noémi Petra
Paládi Petra
Surányi Henrik Zsülien
Szele László András
Vass Rebeka
Veres Margaréta
Szakközépiskola
11.b. osztály

Osztályfőnök:
Bártfai István
hegesztő
kőműves
szerkezetlakatos
Balogh Erik István
Csillag Dániel Marcell
Endrődi Péter Patrik
Fogarasi Benjámin Gyula
Hajdu Csaba Milán
Jóvér László György
Kapitár Miklós Lajos
Kató Dániel
Kern Roland Renátó
Ladányi József
Ládi Richárd
Oláh Ádám István
Pónus Tamás
Puczik Ferenc Dávid
Rostás Hubertusz
Szabad László Roland
Széles Bence
Szilágyi Zsolt
Szűcs István Levente
Takács Krisztián
Szakgimnázium
11.d. osztály

Osztályfőnök:
Kovácsné Kiss Marianna
ügyvitel
informatika
Balogh Gergő Albert
Bocsi Felicia Csenge
Bugán Alexandra
Burai Béla
Buzás Liliána
Duka Debóra
Gál Tímea
Gulyás Veronika
Gyülvészi Szabolcs Sándor
Hajdu István
Hámori István Máté
Kovács József
Németh Máté
Rostás Zsolt Roland
Szaniszló Benjámin István
Szőnyi Imre
Szakgimnázium
12.d. osztály

Osztályfőnök:
Frischné Nagy Katalin
pedagógia
vendéglátás
OKJ
Bakos Nikolett
Burai Liliána
Csorba Arnold Pál
Farkas Richárd
Kovács Nikolett
Kerekes Bernadett
Kothencz Rajmund
Menyhárt Márk
Molnár Dániel
Nyerlucz Emese
Papi Dorina
Póka Kitti
Rézműves Zoé
Szele Ibolya
Ürmös Noémi
Váradi Mercédesz Henrietta
Szakgimnázium
13.d. osztály

Osztályfőnök:
Kunné Veres Mária
pedagógia
informatika
Babirák Dzsesszika
Gulyás Zoltán Gábor
Hegyi Nikolett
Horváth János György
Kálmán Adrienn
Ladányi Viktória Csilla
Nagy Róbert
Orgován Szilvia
Papp Dóra
Tóth Edit
Tóth Erika Alexandra
Zelei Petra